Tel: +36-1/206-1884 / E-mail: mupack@mupack.hu

Webshop: +36-30/952-5328

Raktárunk címe: 1117 Budapest, Hunyadi János út 4.

Nyitvatartás: Hétfő-Péntek 8:00-16:00 (Ingyenes 1 óra parkolás)

AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEINK

Webshop ügyintéző

Cégünk egy dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely különböző csomagolástechnikai termékeket kínál az ügyfeleknek. Az értékesítés terén a lehető legjobb élményt igyekszünk nyújtani vásárlóinknak, ezért olyan lelkes és elhivatott ügyintézőt keresünk, aki segíti a vásárlók kiszolgálását, az értékesítést és a termékekkel kapcsolatos kérdések megválaszolását.

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, barátságos és dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Webshopon beérkezett rendelések feldolgozása
  • Csomagfeladás, futárszolgálatokkal való kapcsolattartás
  • Csomagok nyomonkövetése
  • Számlák és egyéb bizonylatok készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mailben, telefonon és személyesen
  • Vásárlói kérdések megválaszolása
  • Az irodai működés segítése, támogatása

Elvárás:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készségek, írásban és szóban is
  • Pontosság és megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Hunyadi János út 4.

Munkavégzés ideje:

  • Hétfőtől péntekig: 8:00 - 16:00

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet állásajánlatunk, kérlek küldd el nekünk az allas@mupack.hu e-mail címre a tárgy ("Webshop") pontos megjelölésével az önéletrajzodat és fizetési igényedet.

Raktáros-Sofőr

Raktáros-Sofőr munkakörbe új munkatársat keresünk.

  • stabil háttér
  • versenyképes juttatás
  • igazi csapatmunka
  • támogató közeg

  • Áru ki- és betárolása
  • Áru komissiózása
  • Áru kiszállítása 3,5 tonnás teherautóval

Elvárás:

  • Kedves és pozitív hozzáállás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Precíz munkavégzés

  • Targonca vezetői engedély

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet állásajánlatunk, kérlek küldd el nekünk az allas@mupack.hu e-mail címre a tárgy ("Raktáros-Sofőr") pontos megjelölésével az önéletrajzodat és fizetési igényedet.